Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

101
Akt leżący, 1965 serigrafia, papier, 49,5 x 69,5 cm
Cena wywoławcza 3 200 zł

Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996)

102
Yellow serigrafia, papier, 54,5 x 39 cm
Cena wywoławcza 1 900 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

103
Przedmioty serigrafia, papier, 38,8 x 26,8 cm
Cena wywoławcza 750 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

104
Monotypia + AMCOR 13 monotypia, papier, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza 2 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

105
Czerń i biel II, 1986 mezzotinta, relief, papier, 14,9 x 11,8 cm (odcisk płyty)
Cena wywoławcza 550 zł

Stefan SUBERLAK (1928-1994)

106
Skup drobiu, 1961 linoryt, papier, 73,5 x 51,5 cm
Cena wywoławcza 800 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

107
Adam i Ewa, 1967 akwaforta, papier, 62 x 51 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 2 900 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

108
Żagiel, 1965 linoryt, papier, 82,5 x 65 cm
Cena wywoławcza 1 900 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

109
Kobieta, 1989 ołówek, tusz, akwarela, papier, 29,5 x 23 cm
Cena wywoławcza 4 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

110
Akt, 2005 cienkopis, papier, 26 x 17,4 cm
Cena wywoławcza 1 800 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

111
Cerkiew, 2005 cienkopis, papier, 25 x 15,5 cm
Cena wywoławcza 1 800 zł

Wojciech NACZELNIK (ur. 1967)

112
Przemijanie III, 2010 ołówek, płótno, 105 x 73 cm
Cena wywoławcza 2 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

113
Szkic do "Powodów do rachunku sumienia", tusz, papier, 48,6 x 38,5 cm
Cena wywoławcza 10 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

114
Zestaw rysunków, 1965 trzy rysunki - tusz, papier, ok. 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary 65 (każda praca)
Cena wywoławcza 3 900 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

115
Studium po... XVI, 1980/1983 autooffset, papier, 55,5 x 55,5 cm
Cena wywoławcza 5 000 zł

ŁÓDŹ KALISKA

201
Siostry - 20 lat później, 1999 fotografia czarno-biała, papier, 30 x 36 cm
odbitka 2/6
Cena wywoławcza 6 900 zł

ŁÓDŹ KALISKA

202
Dr Caligari III, 1995 fotografia czarno-biała, papier 28,5 x 29 cm
odbitka 1/6
Cena wywoławcza 6 900 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

301
Ojciec i syn, 1997 piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier,
28,5 x 19,5 cm
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-200)

302
Bez tytułu, lata 80 XX w. gwasz, papier, 20,3 x 19,5 cm
Cena wywoławcza 2 200 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

303
Bez tytułu, lata 80 XX w. akwarela, papier, 11,3 x 57 cm
Cena wywoławcza 4 900 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

304
Bez tytułu pastel, papier, 22,5 x 31 cm
Cena wywoławcza 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

305
Zwierzę, 1963 akwarela, tusz, papier milimetrowy
27 x 37,5 cm
Cena wywoławcza 10 000 zł

Edmund BURKE (1912-1999)

306
Igraszki z nimfami akwarela, gwasz, papier, 41 x 68,5 cm
Cena wywoławcza 3 000 zł

Marek KONIECZNY (ur. 1936)

307
Abstrakcja olej, tektura, 30 x 20 cm
Cena wywoławcza 1 600 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

308
Szczelina, 1968 tusz, gwasz, papier, 44,5 x 34,5 cm
Cena wywoławcza 7 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

309
Kompozycja postaciowa, 2003 technika mieszana (tusz, węgiel, pastel), papier,
29 x 41 cm
Cena wywoławcza 4 000 zł

Monika SZWED (ur. 1978)

310
Św. Mikołaj w Zakopanem, 2008/2009 technika mieszana, papier, 70,5 x 86 cm
Cena wywoławcza 8 200 zł

Jadwiga SAWICKA (ur. 1959)

311
Bez tytułu olej, papier, 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 6 300 zł

Paweł HAJNCEL (ur. 1967)

312
Portret Joanny d'Arc, 2007 olej, deska 47,5 x 33 cm
Cena wywoławcza 3 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

313
Wenecja, 1995-6 olej, płótno, 51 x 52 cm
Cena wywoławcza 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

314
Kompozycja relief, akryl, tektura, płyta pilśniowa, 35,4 x 35,4 cm
Cena wywoławcza 13 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

315
Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981 olej, płótno, 97 x 146 cm
Cena wywoławcza 25 000 zł

Artur TURALSKI (ur. 1949)

316
Kolekcja prac 2 rzeźby figuralne, 6 stalaktytów, 7 kolaży, plakat
Cena wywoławcza 26 000 zł

Janina WĘGRZYNOWSKA (ur. 1930)

317
Organy, 1991 akryl, tempera, płyta, pleksi, 50 x 50 cm
Cena wywoławcza 4 700 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

318
Kwadraty I, 2005 technika własna, 33,5 x 33,5 cm
Cena wywoławcza 4 000 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

319
Trudny skok, 1973 olej, płótno, 73 x 77cm;
sygn. p. d.: Lenica
Cena wywoławcza 17 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

320
Popiersie kobiety, 1966-1967 olej, płótno, 89 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: MACIEJ LACHUR / 1966-67
Cena wywoławcza 9 500 zł

Wiesław GARBOLIŃSKI (ur. 1927)

321
Pejzaż olej, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. l. d.: GARBOLIŃSKI
Cena wywoławcza 8 900 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

322
Obraz 988 jurajski, 1985 olej, płótno, 46 x 65 cm
Cena wywoławcza 28 000 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

323
Diavoletto olej, papier, 42 x 28,5 cm
Cena wywoławcza 5 500 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

324
Notatka o sztuce Nr 356, 2003 olej, płótno, 33 x 24 cm
Cena wywoławcza 3 900 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

325
Kobieta na tle miasta, 1971 olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza 200 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

326
Pejzaż z domami, 1947 olej, płótno, 72 x 59 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 47 r.
Cena wywoławcza 11 000 zł

Roman OWIDZKI (1912-2009)

327
Kompozycja, 1962 technika własna, papier, tusz, tektura 67 x 102,5 cm;
sygn. na odwrocie: R. Owidzki
Cena wywoławcza 44 000 zł

Zbigniew KUPCZYŃSKI (ur. 1928)

328
Dolina milczących kukiełek, 1958 olej, płótno, 103 x 133 cm
Cena wywoławcza 5 500 zł

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903 - 1990)

329
Impresje albańskie - Gjinokaster, 1957 olej, płótno, 80 x 90 cm
Cena wywoławcza 7 600 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

330
Smögen - fala III olej, płótno, 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza 17 000 zł

Emilia GĄSIENICA-SETLAK (ur. 1986)

331
Przestrzeń II, 2010 akryl, płótno, 140 x 200 cm
Cena wywoławcza 5 000 zł