Nr katalogowy: 320

Maciej LACHUR (1927-2008)

Nr katalogowy: 320

Popiersie kobiety, 1966-1967

olej, płótno, 89 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: MACIEJ LACHUR / 1966-67