Radosław SOWIAK (ur. 1950)

332
Sen o Kazimierzu M., 2011 technika mieszana, 70 x 140 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

333
Za pagórkami obłoków - coś z Herberta, 1987 olej, płótno, 50 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

334
Pole Skriabina, 2008 olej, płótno, 54 x 65 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Katarzyna RAKOWSKA (ur. 1948)

335
Martwa natura olej, płótno, 116 x 84 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

336
Na Golgotę olej, płótno, 85,5 x 70 cm
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Sylweriusz SASIM (1922-1996)

337
Kompozycja, 1967 olej, płótno, 53 x 58 cm
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

338
T 118, 1975 tempera, deska kreślarska, 50,5 x 71 cm
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

339
O świcie olej, płotno, 70 x 52 cm
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Ryszard KUSTRZYŃSKI (1932-2005)

340
W tańcu czasu technika mieszana, płyta, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

341
Kompozycja organiczna, 1971 olej, papier naklejony na płótno, 73 x 73 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

342
Kompozycja z półkolami olej, relief, płyta, 88 x 78 cm;
sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 6 000 zł