Nr katalogowy: 257

Ludomir SLENDZIŃSKI (1889-1980)

Nr katalogowy: 257

Listopad, 1975

olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. p. g: Ludomir / Slendziński/ 1975