Nr katalogowy: 256

Malarz nieokreślony, 2 ćw. XIX w.

Nr katalogowy: 256

Portret mężczyzny - miniatura

gwasz, kość słoniowa, w owalu: 5,3 x 4,4 cm
(uszkodzona warstwa malarska).