Nr katalogowy: 240

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 240

Przy saniach, 1929

olej, płótno, 50 x 81 cm;
sygn. p. d.: C. Wasilewski/ 1929.