Nr katalogowy: 239

Jerzyk KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 239

Pojenie konia, 1935

olej, sklejka, 31,5 x 41 cm;
sygn. u dołu po środku: Jerzy Kossak / 1935