Nr katalogowy: 208

Stanisław EJSMOND (1894-1939)

Nr katalogowy: 208

Kwiaty w szklanym wazonie, ok. 1920

akwarela, pastel, papier, 31,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: S. EJSMOND