Nr katalogowy: 207

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 207

Dziewczyna z koszem, ok. 1925

akwarela, papier, 37 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. UZIEMBŁO