Malarz nieokreślony rosyjski?, XIX/XX w.
Nr katalogowy: 208
Chrystus - Pantokrator
akwarela, gwasz, papier,
68 x 47 cm (w świetle oprawy)
68 x 47 cm (w świetle oprawy)