Nr katalogowy: 209

Alojzy REJCHAN (1807-1860)

Nr katalogowy: 209

Portret Teofila Ostoji Ostaszewskiego

akwarela, papier, 26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Reichan f1838 (?)