Nr katalogowy: 207

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 207

Żniwiarze

tempera, płótno dublowane, 72,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Z. STRYIEŃSKA