Nr katalogowy: 110

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 110

Łódź rybacka w Concarneau, 1908

akwaforta, papier kremowy,
18,7 x 14,3 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Pankiewicz (ołówkiem pod ryciną)