Nr katalogowy: 109

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 109

Dąb

litografia, papier, 51 x 37,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d. pod obrazem: LWyczółkowski (ołówek)