Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)
Nr katalogowy: 336
Akt na zielonej kanapie, 2010
akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee 2010