Nr katalogowy: 319

Krzysztof WOJTAROWICZ (1957 - 2004)

Nr katalogowy: 319

Portret Janiny Illukiewiczówny, 1995

olej, płótno, 77 x 98 cm;
sygn. i dat. l.g.: K. Wojtarowicz / 95