Nr katalogowy: 338

Filip GRUSZCZYŃSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 338

Karaoke, 2011

olej, płótno, 40 x 100,5 cm;
sygn. na odwrocie: karaoke / filippo II 2011