Nr katalogowy: 114

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 114

Uliczka z Chartres [Chartres - une rue],

akwaforta, sucha igła, papier, 22,7 x 10,3 cm,
sygn. p. d. pod ryciną: Pankiewicz (ołówkiem)