Nr katalogowy: 113

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 113

Brama Grodzka w Lublinie, ok.1918

litografia barwna, papier, 32,5 x 27 cm;
sygn. pod kompozycją: LWyczół (ołówkiem);