Nr katalogowy: 108

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 108

Dzielnica żydowska w Lublinie, ok. 1918

litografia, papier, 39,5 x 28,5 cm;
sygn. pod kompozycją, p. d.: LWyczół (ołówkiem).