Nr katalogowy: 107

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

Nr katalogowy: 107

Widok Sekwany pod Rouen, 1906

akwaforta, papier; 12,7 x 17,9 cm;
sygn. p. d.: Pankiewicz (pod obrazem, ołówkiem)