Nr katalogowy: 105

Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)

Nr katalogowy: 105

Kościół OO. Karmelitów we Lwowie, 1915

litografia, papier, 29 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Odo Dobrowolski 915 (na płycie)