Nr katalogowy: 104

Gustaw ROGALSKI (1887-1939)

Nr katalogowy: 104

Proces Gorgonowej - karykatura, 1933

litografia, papier, 34,3 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na passe-partout