Lot No.
829
Dwie łopatki do ciasta dobierane
biały metal; dł.:16,4 cm i 18 cm;
oznaczenia na trzonkach.
oznaczenia na trzonkach.
Lot No.
831
Widelce do raków dobierane
biały metal; dł. od 18,5 do 20,2 cm;
sygn. na uchwytach i trzonkach.
Lot No.
833
Lampka na biurko z regulowana wysokością klosza
marmur, mosiądz, szkło mleczne; wymiar: 50 x 17 x 27 cm.
Polska?, ok. 1930 r.
Polska?, ok. 1930 r.
Lot No.
835
Para wazonów chińskich
mosiądz, emalia komórkowa, drewniane podstawki; wymiar z podstawką: 24,5 x 11 x 11 cm.
Chiny, 3. ćw. XX w.
Chiny, 3. ćw. XX w.
Edward SITEK (1940-2002)
Lot No.844
Medal: 100 lat Ruchu Robotniczego w Polsce
tombak patynowany; średnica 8 cm;
na medalu napisy: "100 / LAT / RUCHU ROBOTNICZEGO / W POLSCE" oraz "WIELKI PROLETARIAT / SDKPiL / PPS-LEWICA / KPP PPR PPS /
Lot No.
848
Podstawa patery z motywami winorośli
metal malowany; 23 x 18,5 x 19 cm.
Stan zach.: brak naczynia / czary / patery.
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Lot No.850
Portret księżnej - miniatura
gwasz, iworyna; 8,2 x 6 cm (w świetle owalnej oprawy).
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.852
Madonna - miniatura
tempera, gwasz, iworyna; 7 x 5,4 cm (w świetle owalnej oprawy);
inicjały po prawej stronie po środku: M A.
Lot No.
901
Para foteli w typie Ludwik Filip
drewno, okleina, tkanina obiciowa; 100 x 48 x 51 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Polska, 1 ćw. XX w.
Lot No.
903
Para krzeseł w stylu Ludwika Filip
mahoń; 89,3 x 46 x 64 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.