Lot No.
839
Pudło na kapelusz
skóra syntetyczna, naturalna, tektura, metal, wnętrze wyściełane kolorowym materiałem bawełnianym; 20 x 35 x 35 cm.
Stan zach.: urwany uchwyt.
Stan zach.: urwany uchwyt.
Lot No.
841
Zestaw trzech ram
drewno, miejsce na obraz: 44 x 54 cm; 34,5 x 44,4 cm; 47,5 x 51,5 cm.
Polska, XX w.
Polska, XX w.
CEPELIA
Lot No.843
Dwie półeczki z motywami zakopiańskimi
drewno snycerowane; 9,5 x 37 x 8,5 cm;
Polska, 2 poł. XX w.
Polska, 2 poł. XX w.
Lot No.
847
Dante
gips odlewany, patynowany na stary brąz; wymiar: 19 x 23 cm;
z przodu napis „DANTES”.
z przodu napis „DANTES”.
Lot No.
849
Zestaw sztućców dobierany i sosjerka
12 widelczyków o dł. 15 cm; 5 łyżeczek o dł. 12,5 cm; chochelka o dł. 17,5 cm; sosjerka o wymiarach: 10,5 x 8,5 x 16 cm
Lot No.
853
Pojemnik na lód
szkło kryształowe, metal?; wymiar: 15 x 14 cm (bez uchwytu).
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.
Lot No.
855
Lampka na biurko z regulowana wysokością klosza
marmur, mosiądz, szkło mleczne; wymiar: 50 x 17 x 27 cm.
Polska?, ok. 1930 r.
Polska?, ok. 1930 r.
Lot No.
857
Lampka z figurą Flory i szklanym kloszem
mosiądz, szkło lane; wymiar: 45 x 18 cm.
Stan zach.: odpryski szkła.
Stan zach.: odpryski szkła.
Lot No.
861
Figurki trzech arlekinów
porcelana, farby naszkliwne, tkanina; 21 x 29 x 19 cm; 15 x 35 x 16 cm; 48 x 25 x 8 cm.
Polska?, wyrób rzemieślniczy, 4 ćw. XX w. - pocz. XXI w.
Lot No.
902
Cztery krzesła
drewno, żakard w kolorze kremowym; 97 x 49 x 45 cm (wys. siedziska 46 cm).
Stan zach.: niewielkie plamki na tapicerce.
Lot No.
904
Półka narożna
drewno intarsjowane; 100 x 44 x 44 cm;
przetarcia politury półek, poza tym stan dobry.