Wanda ZABOKRZYCKA (1900-1946)
Lot No.157
Czereśnie
olej, tektura; 67,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zabokrzycka.
sygn. p. d.: Zabokrzycka.
Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.159
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H Krych.
sygn. l. d.: H Krych.
Kazimierz BORZYM (1884-1968)
Lot No.161
Peonie
olej, płyta; 48 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Borzym.
sygn. p. d.: K. Borzym.
Zdzisław KUDŁA (ur. 1937)
Lot No.163
Jesień
olej, płótno, 100 x 125 cm;
na odwrocie opis: „ZWIĄZEK POL. ARTYST. PLAST. / ODDZIAŁ BIELSKO BIAŁA / TYTUŁ " JESIEŃ" / AUTOR: ZDZISŁAW KUDŁA”.
Czesław WIERUSZ-KOWALSKI (1882-1984)
Lot No.165
Palemki wileńskie
olej, płótno naklejone na tekturę; 46 x 33 cm.
Artysta nieokreślony
Lot No.171
Po polowaniu
olej, tektura; 32 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelne.
sygn. p. d.: nieczytelne.
Artysta nieokreślony
Lot No.173
Krowy
olej, płótno; 42 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelne.
sygn. p. d.: nieczytelne.
Władysław FUSEK-FOROSIEWICZ (…-1983)
Lot No.175
Martwa natura z wiosennymi kwiatami
olej, płyta; 39,5 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: W Fusek-Forosiewicz.
Artysta nieokreślony
Lot No.177
Wilki
olej, płyta; 35 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. słabo czytelna.
sygn. l. d. słabo czytelna.
Artysta nieokreślony, XIX w.
Lot No.183
Katedra w Mediolanie
olej, papier, naklejone do szkła;
24 x 19 cm (w świetle oprawy).
Janusz ŁONICKI (1898-1973)
Lot No.185
Pejzaż podbeskidzki
olej, płótno; wymiar: 56 x 71 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. ŁONICKI.
sygn. p. d.: J. ŁONICKI.
Leszek SZURKOWSKI (ur. 1949)
Lot No.301
Bez tytułu, 1974
fotografia czarno-biała, brom, papier; 15,5 x 23 cm;
na odwrocie pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony.
Ewa ANDRZEJEWSKA (1959-2017)
Lot No.303
Maciejowice, 1989
fotografia czarno-biała, brom, papier Fine art Kodak FB; 21 x 27 cm (odbitka);
sygn. i opisane na odwrocie oraz na passe-partout (ołówkiem): l. d.: Maciejowice
Janusz KARWACKI (ur.1940)
Lot No.305
Zwrotnik Motyla, 1975
akwatinta, papier; 23,5 x 24,5 cm ( odcisk płyty) 26 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisany, dat. i sygn. pod ryciną.
Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)
Lot No.307
Zabytki Polskich miast. Dziesięć oryginalnych drzeworytów.
drzeworyt, papier, wymiar: 24x16 cm;
każda sygn. ołówkiem p. d.: St. Raczyński.
Andrzej CZECZOT (1933-2012)
Lot No.309
Owczarz - z serii „Suita tańców polskich”, 1980
serigrafia, papier; 41 x 29 cm;
sygn. na płycie: czeczot.
sygn. na płycie: czeczot.
Maurice UTRILLO (1883-1955) - według
Lot No.311
Zaułek na Montmartre
reprodukcja barwna, papier naklejony na tekturę; 54 x 40 cm:
sygn. l. d.: Maurice Utrillo.
sygn. l. d.: Maurice Utrillo.
Jerzy DMITRUK (ur. 1960)
Lot No.313
Skrzydło anioła, 2002
akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 30,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Dmitruk 02.
Mieczysław WĄTORSKI (1903-1979)
Lot No.315
Abstract
gwasz?, papier; 17,5 x 14,5 cm;
na odwrocie nalepka: „"Abstract" - Mieczysław Wątorski 1903-1979”.