Lot No.
824
Popiersie rzymskiego imperatora Viteliusa
37 x 14 x 8,5 cm;
głowa - szpulowy cokół: kość słoniowa; korpus: mosiądz srebrzony;
Europa Zach., XVIII w.?
Europa Zach., XVIII w.?
Lot No.
828
Lampa gabinetowa w formie tancerki trzymającej kulę
stop metali, marmur, szkło, bakelit; 63 x 13 x 13 cm.
Lot No.
830
Album na fotografie miękkie
na okładce element secesji geometrycznej;
płótno, metal, papier; 26,5 x 22,5 x 4 cm; mocne ślady użytkowania.
Lot No.
901
Szafka w stylu biedermeier
mahoń; intarsja, szyldy kościane; 78,5 x 55,5 x 34,5 cm, blat po rozłożeniu: 68 x 55,5 cm;
z szufladą, drzwiczkami (wewnątrz dwie półki),