Paweł JARODZKI (ur. 1958)
Lot No.315
Portret
serigrafia, papier; 21,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Jarodzki; 22/100.
Marek PIASECKI (1935-2011)
Lot No.317
Portret
fotografia; 23 x 18 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie: MAREK PIASECKI / SIEMIRADZKIEGO 25/16 / KRAKÓW, POLAND / ALL RIGHTS RESERVED.
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.319
Twórca
litografia barwna, papier; 41 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. ołówkiem p. g.: Lebenstein; 81/100
Szymon ROGIŃSKI (ur. 1975)
Lot No.321
Bez tytułu, 1998
fotografia; 13,3 x 19 cm;
na odwrocie ramy pieczątka autorska: Copyrights / Szymon Rogiński / Wir in Dresden #4 / copy 2 of 12 / 1998 / printed in 2012
Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Lot No.323
Zima, 1946
drzeworyt, papier; 15,5 x 15 cm na arkuszu 30 x 20 cm;
sygn. ołówkiem pod obrazem: St. Dretler-Flin; również tytuł pracy, rok i technika.
Lot No.325
Cyganki II, 1958
monotypia, bibułka; 22 x 16 cm;
sygn. p. d.: St. Dretler-Flin; ołówkiem l. d.: Cyganki II,
Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN (1917-1980)
Lot No.327
Po wodę [z cyklu: Z Bułgarii], 1955
drzeworyt, bibułka; 20 x 26 cm;
sygn. i opisany ołówkiem l. d.: [Mysz] i gmerk artystki, tytuł pracy;
Sławoj DUBIEL (ur. 1964)
Lot No.329
Kontakty na koniec wieku, 1992/2009
fotografia; 16 x 21 cm;
sygn. dat. i opisana na odwrocie ołówkiem słabo czytelne: / Opole a. p. / 1992/2009 / podpis artysty;
Wiesław ROSOCHA (ur. 1945)
Lot No.331
Bez tytułu
węgiel, gwasz, papier; 29 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: WRosocha.
sygn. p. d.: WRosocha.
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.333
Rysunek, 2017
markery, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu oł.: WŁODZIMIERZ PAWLAK. RYSUNEK. 2017.
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.335
Korytów "A", 2005
tusz, papier; 31 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 08.lll.2005 / KORYTÓW "A".
MONIKA (XX/XXI w.)
Lot No.337
Bez tytułu
atrament, papier; 38 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Monika / 97.28.28.
Zdzisław LACHUR (1920-2001)
Lot No.339
Mojżesz, 1991
technika własna, karton; 86 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Lachur 91 (słabo czytelne).
J. RUSINIAK (XX w.)
Lot No.341
Martwa natura z butelkami, 2004
pastel, papier; 66 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04
sygn. l. d.: J.Rusiniak .04
Tomasz DOMINIK (ur. 1955)
Lot No.343
Maria Anna Karolina de Corday, 2000
ilustracja do książki Ludwika Stommy Kobiet czar
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
akwarela, papier; 42 x 30 cm;
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Lot No.345
W słoneczny dzień
piórko, tusz lawowany, papier; 21 x 29,5 cm.
Z kolekcji W. J. Zawadzkiego.
Z kolekcji W. J. Zawadzkiego.
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Lot No.349
Weekend, lata 80. XX w.
akwarela, cienkopis, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: monogram artysty.
Norbert MANKOWSKI
Lot No.351
Bez tytułu, 1972
tempera, olej, twarde włókno; 28 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d.: n. mankowski 72;
Marek PIASECKI (1935-2011)
Lot No.353
Dwa koty, 1959
heliografia, papier; 19 x 24 x 3,5 cm;
dat. i sygn. na odwrocie;
dat. i sygn. na odwrocie;
Alojzy BALCERZAK (ur. 1930)
Lot No.355
Krajobraz z Norwegii, 2000
olej, płótno; 50 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Balcer. 2000 r.;
Wojciech KOSOWSKI (1933-1999)
Lot No.359
Warszawa od strony Wisły
olej, płótno, 100 x 150 cm;
sygn. l. d.: Kosovski.
sygn. l. d.: Kosovski.