Lot No.
645
Dzban do wina z pokrywką na zawiasie
fajans delikatny, farby podszkliwne, cyna; 27 x 15 x 14 cm; odprysk podstawy;
sygn. kobaltem podszkliwnie na spodzie;
J. JAMESON & CO
Lot No.647
Dzban z pokrywką
fajans delikatny, kalka; 19 x 30 x 15,5 cm;
sygn. na spodzie; 3 ćw. XIX w.
Lot No.
649
Lampka - aerozon
ceramika, farby naszkliwne, kalka; 15 x 12 x 10 cm;
na spodzie wycisk w masie: G28.
R. CARR
Lot No.702
Zegar gabinetowy
drewno, srebro pr. 925; 16 x 12 x 3,5 cm;
cechy na boku obudowy; mechanizm kwarcowy na baterie; tarcza z cyframi rzymskimi;
Lot No.
704
Puchar
dedykacja ryta na brzuścu w języku szwedzkim;
srebro; 21 x 10,5 x 10,5 cm; waga: 325 g;
Lot No.
706
Solniczka
srebro pr. 800; wys. 5,5 cm, szer. 11 cm, głęb. 8,2 cm, waga 117 g.
Niemcy, koniec XIX w.
Niemcy, koniec XIX w.
WELLNER
Lot No.712
Komplet dziesięciu widelczyków do ciasta
plater; dług. 14,5 cm;
oznaczenia na odwrocie uchwytu: WELLNER 90 18.
Lot No.
714
Dzbanuszek secesyjny z korkiem na ocet
plater, szkło; 15,5 x 7,5 x 6 cm;
Polska, 1 ćw. XX w.
Polska, 1 ćw. XX w.
HENNIGER
Lot No.716
Podstawka pod butelkę giloszowana
plater; średn. 17 cm
sygn. w lustrze przy kołnierzu: Henniger;
Lot No.
718
5 kieliszków do jajek na tacy, lata 80. XX w.
tacka: plater; średn: 19,5 cm; sygn. IA (Imago Artis);
kieliszki: plater; sygn.: R, MET.
Lot No.
720
Para świeczników z tralkowymi trzonami
plater na miedzi; wys. 23 cm;
oznaczenie na spodzie: MET.
oznaczenie na spodzie: MET.
Lot No.
810
Ramka na fotografię
szkło kryształowe, fazowane, metal; 17 x 11 x 1 cm;
konstrukcja ażurowa metalowa z tyłu;
Lot No.
812
Ramka do zdjęcia
blacha złocona, tektura; 14,3 x 9,4 cm, wymiar światła: 12,7 x 7,8 cm; brak szybki.
Polska, okres międzywojenny;
Polska, okres międzywojenny;