Lot No.
844
Popiersie Diany
gips malowany farbą olejną; wys. 51 cm;
swobodna redakcja Diany z Wersalu.
Lot No.
850
Laska
drewno, kość słoniowa; wys. 88,5 cm;
spękania kości słoniowej, ślad po naprawie uchwytu;
Lot No.
852
Zegar kominkowy
drewno, okleina dębowa, metal; wys. 19,5 cm;
na chodzie, sprężyna do bicia uszkodzona, zawias drzwiczek przy tarczy uszkodzony.
Lot No.
858
Zegar wiszący z wahadełkiem
drewno, metal; tarcza: wys. 25 cm; dług. wahadełka 20,5 cm;
mechanizm zapewne francuski; bez kluczyka.
Lot No.
901
Karciak z trzema szufladami
drewno, okleina, tapicerowanie; 78,5 x 60 x 40 cm, rozłożony blat: 80 x 65,5 cm;
liczne ślady użytkowania.
liczne ślady użytkowania.
Lot No.
903
Kanapa w typie Ludwik XVI z ażurowym oskrzynieniem
drewno malowane na biło, tapicerowanie; 50 x 90 x 46 cm;
XX w.; do renowacji.
XX w.; do renowacji.
Lot No.
905
Stolik z szufladą w oskrzynieniu
drewno, okleina mahoniowa; wys. 70 cm;
ślady użytkowania.
ślady użytkowania.