Lot No.
751
Kandelabr trzyświecowy i świecznik
plater na mosiądzu;
- kandelabr: wys. 41,5 cm; w środkowej tulejce oznaczenie: W. B.;
Lot No.
804
Para bużuarków
- bużuarek z gładkim owalnym talerzykiem; metal; wys. 6 cm; na uchwycie cecha: [dwugłowy orzeł bez korony]; naprawiany;
Lot No.
818
Para talerzy cynowych
- talerz z ozdobionym kołnierzem: 1,5 x 23 x 23 cm; sygn. na odwrocie: SKS RENZINN;
- talerz gładki: 1,7 x 23,4 x 23,4 cm; sygn. na odwrocie: LONDON.
Lot No.
820
Para popielniczek
- popielniczka secesyjna: mosiądz; 2 x 8,7 x 9,4 cm;
- popielniczka z trzema zagłębieniami na papierosy: mosiądz patynowany; 2,7 x 10,2 x 10,2 cm.
Lot No.
826
Zestaw naczyń cynowych - dobierany
- paterka groszkowana z dwoma uchwytami: stop cyny i ołowiu; 4 x 20 x 13,5 cm; sygn. na spodzie: THE ALEXANDER CLARK / COMPANY LTO LONDON / 2271 /
Lot No.
828
Zegar gabinetowy
drewno, szkło, farba, mosiądz, metal; 39 x 21,5 x 11,5 cm;
tarcza z cyframi rzymskimi i arabskimi, system bicia godzin i półgodzin;
Lot No.
830
Żyrandol trzyświecowy zwieńczony figurka orła w typie Księstwa Warszawskiego
mosiądz; 55 x 30 x 269 cm.
zelektryfikowany.
zelektryfikowany.
Lot No.
838
Barometr, termometr, zegar w oprawie eklektycznej żeliwnej
żeliwo, mosiądz; 39 x 38 x 17 cm;
uszkodzona tarcza zegara oraz barometru.