Lot No.
49
4 krzesła z tapicerką z kwiatami
drewno, tapicerowanie; 120 x 50 x 50 cm.
stan: ślady użytkowania.
stan: ślady użytkowania.
Władysław BIELECKI (1896-1943)
Lot No.101
Baszta Sandomierska, lata 20. XX w.
drzeworyt barwny, papier; 16,8 x 17 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: WŁ BIELECKI fec. et imp. (ołówkiem).
J. E. KNITTEL, Friedrich CAMPE
Lot No.103
Rosja zachodnia (Neue militarische Situations = und Postkarte von WEST = RUSSLAND), Norymberga 1812
Tytuł i legenda także w jęz. francuskim,
miedzioryt kolorowany liniowo; 52,5 x 80 cm (w świetle passe-partout);
Simonne BUSSING (XX w.)
Lot No.107
Paysage d’apres Renoir
gwasz, tektura; 41 x 56 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Simonne Bussing.
sygn. p. d.: Simonne Bussing.
Malarz niezidentyfikowany
Lot No.109
Stara brama
akwarela, papier; 23.5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout).
C. KABERTZ (XX w.)
Lot No.111
Pejzaż ze sztafażem, 1940
gwasz, papier; 21 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: CKabertz / 1940.
Malarz niezidentyfikowany
Lot No.113
Rozmowa o narodzeniu dzieci
olej, tektura; 33,5 x 25 cm;
drobne zadrapania malatury.
drobne zadrapania malatury.
Bakr HEILBRON (XX w.)
Lot No.115
Wazon z kwiatami
olej, tektura; 20,5 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: Bakr / Heilbron.
sygn. p. d.: Bakr / Heilbron.
Malarz nieokreślony - monogramista R. M. (XX w.)
Lot No.117
Owieczki, 1981
olej, płótno; 23,5 x 24 cm;
sygn. l. d.: R M / 81.
sygn. l. d.: R M / 81.
Edward HARTWIG (1909-2003), Franciszek MYSZKOWSKI (1913-1971)
Lot No.301
Zestaw 5 zdjęć z wizerunkami aktorów
Edward HARTWIG (1909-2003)
Zdjęcia Tadeusza Fijewskiego, Józefa Kondrata,
Edward HARTWIG (1909-2003)
Lot No.303
Jan Świderski, Teresa Lassota, Zbigniew Wojtowicz, Stanisław Mikulski, Andrzej Łapicki (ze stemplem autorskim)
zdjęcia formatu 24 x 18 cm;
zdjęcia formatu 24 x 18 cm;
Lot No.
305
Para przedstawień architektury
druk artystyczny, papier; 25,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Mads Stage.
sygn. p. d.: Mads Stage.
Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)
Lot No.307
Listopad 11 - Projekt plakatu z okazji Święta Niepodległości
collage, gwasz, tusz, karton; 31 x 25 cm;
sygn. u dołu: B. Wróblewski.
sygn. u dołu: B. Wróblewski.
Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)
Lot No.309
Katyń - Projekt plakatu na 66. rocznicę zbrodni katyńskiej, 2006
gwasz, tusz, karton; 30 x 21 cm.
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: B. Wróblewski 06.
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Lot No.311
Poranek, z serii "Erotyki", 1999/2000
technika własna; 23 x 14 cm (w świetle ramy);
na odwrocie opis autorski: Marek Sułek / 1999/2000 / z serii Erotyki / "Poranek".
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Lot No.313
A.R.C.H.E., 2006
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i opisany na odwrocie.
sygn. i opisany na odwrocie.
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Lot No.315
Bramy raju, 1991
technika własna, karton; 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 91.
sygn. p. d.: Z. LACHUR 91.
Stefan GARWATOWSKI (1931-2019)
Lot No.317
Martwa natura z paletą
olej, płótno; 75 x 97 cm;
PORCELANA KPM BERLIN
Lot No.602
Jajko
porcelana, farby naszkliwne, złoceni; wys.: 13 cm;
sygn. kobaltem na spodzie: berło.
Lot No.
604
Talerz dekoracyjny z malowanymi kwiatowymi bukietem i girlandami
porcelana, farby naszkliwne, złocenie: 4 x 24,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. na spodzie: wyciski w masie: „tarcza Wiednia” oraz nr datujący [1] 846.