Lot No.
720
Patera z uchwytem
plater; wys. 20,5 cm;
oznaczenia na spodzie: w prostokącie: R, [gwiazdka], M, 12.
Lot No.
726
Para świeczników w stylu Ludwika Filipa na okrągłej podstawie
plater na miedzi; wys. 27 cm;
sygn. jeden świecznik, sygn. nieczytelna;
Lot No.
730
Patera secesyjna z dwoma uchwytami
plater (wnętrza złocone); wys. 9,5 cm;
brak wkładu szklanego.
brak wkładu szklanego.
Lot No.
736
Kabaret do przypraw z czteroma flakonami
plater, szkło bezbarwne; wys. całk. 28 cm;
oznaczeni na jednej pokrywce:. E. P. N. S.
Firma J. FRAGET
Lot No.742
Lichtarz ozdobiony motywami floralnymi
plater; wys. 22 cm;
sygn. na spodzie;
sygn. na spodzie;
Lot No.
744
Solniczka na okrągłej stopie z kołnierzem dekorowanym gałązkami
srebro cechowane (środek pozłocony); wys. 4 cm., waga 46 g.
Austro-Węgry.
Austro-Węgry.
Lot No.
746
Solniczka puklowana
srebro pr. 12; wys. 5,5 cm, waga 56 g;
u boku stopy cecha probiercza.
Lot No.
748
Zestaw naczyń - dobierany
w składzie:
- koszyczek ażurowy z personifikacjami malarstwa, rzeźby, muzyki i architektury: srebro cechowane; wys. całk. 13 cm, waga: 130 g;
Lot No.
750
Paterka w formie kwiatu
srebro pr. 3; wys. 4,5 cm, średn. 20 cm, waga 173 g;
Okres międzywojenny.
Okres międzywojenny.
Lot No.
752
Para małych rondelków
- rondelek większy: srebro pr. 835, drewno barwione; wys. 5 cm, średn. rondelka 11,5 cm; na spodzie cechy: trzy wierze z datownikiem 46, SAV;
Monogramista LR
Lot No.754
Zestaw naczyń srebrnych - dobierany
w składzie:
- chochla z monogramem wiązanym PS: srebro pr. 12; dług. 32,5 cm, waga 142 g; na trzonku cechy: Kollmar, 12;
K. HOFFMANN
Lot No.756
Chochelka do sosów z monogramem wiązanym
srebro pr. 12; dług. 19 cm, waga 51 g;
sygn. na odwrocie uchwytu: KHoffmann; tam że cecha srebra, oraz datowanie: 1856.
Lot No.
758
Para solniczek w kształcie pieńków drzew
srebro niecech. (czaszy złocone); wys. 6,5 cm;
solniczki dociążane.
solniczki dociążane.
Lot No.
760
Nóź środka stołu do ryby
srebro pr. 800 (ostrze złocone); długość 27,5 cm;
cechowanie na trzonku;
cechowanie na trzonku;
Warszawa, RADKE?
Lot No.762
Patera z dwoma uchwytami, na owalnej stopie
srebro pr. 84; wys. 13 cm, waga 516 g;
sygn., cechowana i dat. na spodzie czaszy: RADKE / C11 / 19[8]74, 84.
Lot No.
801
Puzderko neorenesansowe ozdobione scenami z puttami
cyna? złocona, tkanina obiciowa; wys. 7 cm.
bez kluczyka.
bez kluczyka.