A. KUCZBORSKI (XX w.)
Lot No.404
Rusałka
pastel, papier, 59,5 x 44, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kuczborski
sygn. p. d.: A. Kuczborski
Jan Marcin SZANCER (1902-1973)
Lot No.406
Mężczyzna w cylindrze - Falke
akwarela, tempera na podrysowaniu ołówkiem, papier,
30,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: jms (ołówkiem)
sygn. p. d.: jms (ołówkiem)
Bożena WAHL (ur. 1932)
Lot No.408
Fiu bździu w głowie, 1982
pastel, papier jasnobrązowy;
60,5 x 45,5 cm (w świetle passe-partout);
Stanisław BĄKOWSKI (1929-2003)
Lot No.410
Projekt scenografii do Sartakusa
gwasz, tempera, papier; 49 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: 68 / STBĄKOWSKI;
Otto SCHUBERT (1892-1970)
Lot No.412
Święty Krzysztof, ok. 1960
akwarela, papier; 49 x 33,5 cm
sygn. p. d.: OTTO SCHUBERT.
sygn. p. d.: OTTO SCHUBERT.
Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)
Lot No.414
Stare miasto w złocieni
gwasz, papier; 20,5 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie Barbara Przyłuska/ "Stare miasto w złocieni"/ 32 x 24 cm, GWASZ, 2003 r.
Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)
Lot No.416
Abstrakcja, 1979
technika mieszana, papier; 57,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ZSALABURSKI.79.
sygn. l. d.: ZSALABURSKI.79.
Romana LIPEŻ (1917-2003)
Lot No.418
Martwa natura
olej, tektura; 45 x 60 cm;
sygn. śr. d. w kompozycji: R. LIPEZ
Adam LACH (UR. 1983)
Lot No.422
Barbakan, 1969
olej, płyta; 40, 5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1969 A. Lach
J. RUSINIAK, XX w.
Lot No.424
Przed burzą, 2004
pastel, papier; 45 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Rusiniak. 04.
sygn. l. d.: J. Rusiniak. 04.
J. RUSINIAK, XX w.
Lot No.427
Pejzaż przed burzą, 2004
pastel, papier żeberkowy; 56 x 87 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: J. Rusiniak 04.
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.502
Tete secrete, 1978
rzeźba - brąz na kamiennej podstawie, wys. całkowita 27 cm;
sygn. i numerowany u dołu: MITORAJ / EA/15
Lot No.
602
Wazon - wieża
szkło szlifowane, warstwowe, barwione na kolor kobaltowy, wys. 25 cm;
Ludwig Moser & Sohne, Karlsbad - Czechy, lata 30. XX w.
Lot No.
604
Wazonik typu flet
szkło szlifowane, warstwowe, barwione na kolor pomarańczowy; wys. 20,5 cm;
Lot No.
606
Siedem kieliszków do czerwonego wina
szkło kryształowe, bezbarwne, przeźroczyste;
wys. 18,5 cm. XX w.
wys. 18,5 cm. XX w.
Lot No.
608
Karafka i 5 szklanek do wody
szkło bezbarwne, przeźroczyste, ryte maszynowo (pas girland kwiatowych);
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.
TUDOR PLATE ONEIDA COMMUNITY
Lot No.612
Konfitiera z łyżeczką (dobieraną)
szkło prasowane, plater; wys. 14 cm, szer. 15,7 cm;
Wielka Brytania; U. S. A.; 1 poł. XX w.
HERMANN BEHRND - Silberwarenfabrik, Dresden; E. MARKUS - firma kupiecka, Berlin
Lot No.614
Wazon okuty srebrem - nagroda w zawodach kolarskich
szkło bezbarwne, przeźroczyste, szlifowane, fasetowane; srebro pr. 800; wys. 33 cm;
Niemcy, Drezno, Berlin, lata 20. XX w.
Lot No.
616
Pojemnik toaletowy
szkło bezbarwne, przeźroczyste, szlifowane, fasetowane,
lazura rubinowa; wys. 7,3 cm; Czechy, 2 poł. XIX w.
ART CRYSTAL TOMEŠ (?)
Lot No.618
Patera kryształowa
szkło bezbarwne, kryształowe, szlifowane i rżnięte; wys. 5,2 cm, średnica 29,3 cm.
Czechy, Jablonec, XX w.
Czechy, Jablonec, XX w.