Lot No.
911
Para foteli kątowych, neorokokowych
podrzeźbianych w ornamenty rocailowe, orzechowych; 81,5 x 50,5 x 50,5 cm; gł. 70 cm;
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
2 500 zł
Lot No.
1902
Kufer do przechowywania robótek neobarokowy
wsparty na stołowej podstawie, fornirowany mahoniem i czeczotą brzozową;
66,7 x 57,4 x 42 cm; Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
estymacja: 2 800 - 3 500 zł