I. H. COCCEJO (XVII/XVIII w.)
Lot No.816
Jerozolima - typografia
[Jerusalem aus den Schrifften Josephi ganz
neu vorgestellt von I. H. Coccejo]
wydanie Christoph Weigel [Norymberga, ok. 1720].
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
818
Ikona - dyptyk:
Matka Boża Włodzimierska Chrystus Pantokrator;
tempera deska; okład srebrny pr. 84, złocony;
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Lot No.
820
Ikona - Chrystus Ukrzyżowany
deska w formie krzyża, tempera złocenia;
34,8 x 20 cm;
Rosja Wschodnia (?), 1 poł. XIX w.
34,8 x 20 cm;
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
824
Pistolet kapiszonowy, francuski, tzw. "oficerski"
Belgia, Liege (Lüttich); lata 30-40. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
827
Zegarek męski, naręczny, Aeromatic Tourbillon 1912
Niemcy, Frankfurt, XX/XXI w.
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Lot No.
902
Stół art deco
wiąz (?), sosna, fornir - mahoń, palisander;
76,4 x 167,5 x 84 cm.
Europa Zachodnia, Francja (?), lata 20. XX w.
76,4 x 167,5 x 84 cm.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
908
Kanapa w stylu klasycystycznym
brzoza; 101,5 x 141 x 72 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Lot No.
912
Szyfoniera w stylu eklektycznym
świerk, orzech; 155,5 x 55 x 103,3 cm.
Europa Zachodnia, ok. 1880
przed
Europa Zachodnia, ok. 1880
przed
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
914
Komoda w stylu późno biedermeierowskim
sosna, mahoń mosiądz; 84,6 87,5 x 46,5 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Lot No.
917
Stolik do robótek w stylu Ludwika Filipa
orzech, brzoza, fornir - mahoń; 72,4 x 57,5 x 40,4 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
919
Stół klasycystyczny
brzoza, palisander, fornir - palisander, mahoń,
intarsje - brzoza (?);
Europa Środkowa, Austria (?), 1 ćw. XIX w.
intarsje - brzoza (?);
Cena wywoławcza.
4 000 zł