Stefan JUST (1905-1977)
Lot No.134
Pejzaż, ok. 1935
olej, płótno, 83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
sygn. p. d.: S. Just;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.137
Stare szopy, 1936
olej, tektura; 17 x 25 cm;
sygn. l. d.: Podsadecki 36
sygn. l. d.: Podsadecki 36
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Malarz nieokreślony, XVII/XIX w.
Lot No.150
Łodzie na wzburzonym morzu
olej, płótno; 76,5 x 104 cm;
napis p. d.: S Ruysdael / 1667
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.154
Wnętrze saloniku
olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
A. M. ROUX (XX w.)
Lot No.201
Chrystus Ukrzyżowany
Francja (?), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Lot No.301
Babilon
akwaforta ręcznie kolorowana;
34,5 x 41 cm ( wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.303
Monotypia +, 2010
monotypia, papier;
43,5 x 32 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.305
Bój to jest nasz ostatni
litografia, papier;
50 x 63 cm (wymiar odbitki),
50 x 63 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Józef GIELNIAK (1932-1972)
Lot No.308
Sanatorium IV, 1958
linoryt, papier;
20,2 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952) - według
Lot No.310
Dwie postacie z dzieckiem; z cyklu: "Białoruś Zachodnia", 1939/1985
akwaforta, papier czerpany;
29,8 x 43,4 cm;
29,8 x 43,4 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jonasz STERN (1904-1988)
Lot No.312
Kompozycja abstrakcyjna
linoryt, papier;
19,8 x 49, 6 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
3 200 zł