Lot No.
605
Wazon dekoracyjny secesyjny
Czechy (?), w typie Loetz Witwe, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
607
Chłopiec wyciągający cierń ze stopy (Spinario)
Niemcy, Katzhütte, Hartwig und Co. Porzellanfabrik,
1 poł. XX w.
1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
611
Para butli z panopliami muzycznymi i muzykującymi chłopcami
Niemcy, Mettlach, Villeroy und Boch, 1 ćw. XX w.(?)
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
701
Tacka art deco
Warszawa, Bracia Henneberg, wg projektu
z lat 30. XX w. prawdopodobnie J. Keilowej, ok. 1940
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
705
Taca owalna
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J Fraget, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
707
Koszyczek do kwiatów
srebro próby 925 ze śladami złocenia wewnątrz;
waga 193 g. Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
709
Torebka balowa
srebro próby 800 (z półksiężycem i koroną);
waga 200 g. Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
712
Para świeczników
srebro próby 13 cechowane, waga 470 g.
Wiedeń, monogram złotnika JW., 1847
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
714
Zestaw sztućców na 12 osób i środka stołu w kantynie
Brema, firma Wilkens und Söhne (czynna od 1810),
firma kupiecka Rudolf Baumann, lata 20.-30.XX w.
Cena wywoławcza.
7 700 zł
Lot No.
716
Imbryczek
srebro próby 84 sygnowane, waga 265 g.
Moskwa, probierz Lew Oleks, 1889
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
801
Brosza - szpila
w części centralnej kompozycja z owalnym szafirem,
złoto pr.ok.0.300, masa całkowita 2.700 g
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
803
Pierścionek z koralem
stylizowana szyna ozdobiona 8 szt brylantów
oraz 4 szt czarnych onyksów,
złoto 18 ct, masa całkowita 4.910 g
oraz 4 szt czarnych onyksów,
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
808
Klipsy złote
2 szt pereł hodowlanych słonowodnych,
8 szt brylantów; złoto 18 ct, masa całkowita 8.390 g
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
810
Para świeczników ze szklanymi trzonami
blacha mosiężna, szkło przezroczyste zmatowione,
listra rubinowa, złocenie;
Śląsk (?), pocz. XX w.
listra rubinowa, złocenie;
Śląsk (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
812
Para świeczników art deco
mosiądz;
Europa Środkowa, 2 ćw. XX w.
Europa Środkowa, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł