Lot No.
1
Album fotograficzny, ok. 1880-90
ze zdjęciami członków krakowskich rodzin m.in.
Riegierów, Zollów, Bochenków;
Riegierów, Zollów, Bochenków;
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Watanabe [YOSAI] NOBUKAZU (1874-1944)
Lot No.3
Generał Hachiman Taro Yoshiie w bitwie pod Go-San-Nen - tryptyk
drzeworyt barwny, papier; 36 x 68 cm (wymiar całości);
sygn. na klocku p. d.
sygn. na klocku p. d.
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Maksymilian FAJANS (1827-1890)
Lot No.5
Warszawa
litografia na tincie, papier;
12,5 x 20,1 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Monten DIETRICH (1799-1843)
Lot No.7
Powitanie oddziału
litografia podmalowana, papier;
24 x 19 cm (w świetle oprawy)
24 x 19 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
650 zł
Friedrich GESIERICH (1893-1952)
Lot No.9
Wnętrze lasu
drzeworyt barwny, papier;
23,5 x 20,5 cm (wymiar odbitki)
Cena wywoławcza.
500 zł
Stefan ANDERS (1889-1970)
Lot No.11
Szkice - zestaw 3 rysunków
ołówek, papier; sygn. p. d.: SAnders
Krakowiacy, Kobiety w tunikach,
Rzymianin ze sceny pasyjnej
Rzymianin ze sceny pasyjnej
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.13
Akty kobiece - zestaw trzech prac
ołówek, papier;
sygn. ołówkiem p. d.: ak;
sygn. ołówkiem p. d.: ak;
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Józef MEHOFFER (1869-1946)
Lot No.15
Projekt witraży do kościoła św. Stanisława Kostki na Dąbnikach w Krakowie, 1932-38
ołówek, papier, 34 x 16 cm; (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: JM
sygn. u dołu: JM
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Lot No.101
Portal
piórko, tusz, akwarela, papier;
28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Lot No.103
Powrót z miasta
akwarela, papier; 14,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Natan KORZEŃ (1985-1941)
Lot No.106
Podwórko, ok. 1925
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
43 x 56,5 cm; sygn. p. d.: N. Korzeń
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.108
Hanusia w Kalwarii, 1921
akwarela, papier; 24,5 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Natan KORZEŃ (1985-1941)
Lot No.111
Domy wśród drzew, ok. 1925
43,8 x 57 cm; sygn. l. d.: N. Korzeń
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Lot No.115
Pejzaż zimowy, ok. 1920
olej, tektura; 35 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Lot No.117
Lato w ogrodzie, 1956
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. ołówkiem l. d.: Wład Jarocki 1956
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)
Lot No.119
Las zimą
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: K. Mackiewicz
sygn. l. d.: K. Mackiewicz
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.123
Stary góral i anioł, ok. 1930
olej, tektura, 45 x 65 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Franciszek MOLLO (1897-1967)
Lot No.126
Święto Szałasów (Sukkot)
olej, płyta; 56 x 67 cm;
sygn. p. d.: FMollo
sygn. p. d.: FMollo
Cena wywoławcza.
11 000 zł