Edward DWURNIK (ur.1943)
Lot No.315
NYC - Zakochani, 2003
tusz, papier;
64 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stefan WEGNER (1901-1965)
Lot No.317
Kompozycja 1962
ołówek, papier;
15,5 x 34 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.319
Bez tytułu, 1976
ołówek, papier;
31,5 x 24,3 cm;
31,5 x 24,3 cm;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Adam HOFFMANN (1918-2001)
Lot No.321
Sens nocy letniej, 1979
ołówek, papier;
22,5 x 32,5 cm;
22,5 x 32,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Lot No.402
Bez tytułu, 1975
gwasz, papier czarny naklejony na deskę;
20 x 20 cm;
20 x 20 cm;
Cena wywoławcza.
800 zł
Marek RADKE (ur. 1952)
Lot No.405
05/09/12, 2012
olej, płótno;
75 x 75 cm;
75 x 75 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)
Lot No.411
O świcie
olej, płotno,
70 x 52 cm;
70 x 52 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)
Lot No.413
Portet kobiety, 1989 r.
akryl, płótno,
110 x 80 cm;
110 x 80 cm;
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Aleksander TUREK (ur. 1933)
Lot No.415
Martwa natura, 2005
olej, płótno;
70 x 80 cm;
70 x 80 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jan URBAŃSKI (ur. 1982)
Lot No.425
JIIRORS, 2012
akryl, płyta;
66 x 55 cm;
66 x 55 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.427
Pantareizm "Koncertu wiejskiego" Giorgione, 2012
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
65 x 81 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Bettina BEREŚ (ur. 1958)
Lot No.429
American Kettle (Mały), 2011
olej, płótno;
30 x 30 cm;
30 x 30 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Radosław SOWIAK (ur. 1950)
Lot No.431
Warcaby, 2013
technika własna, akryl, płyta;
77x 104 x 7 cm;
77x 104 x 7 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Marek KOWALSKI (ur. 1954)
Lot No.502
Aktorka, 2012
brąz patynowany, podstawa kamienna;
wys. całk. 35 cm, wys. figury 31,5 cm.
Cena wywoławcza.
2 000 zł