Nr katalogowy: 353

Elżbieta SROKOWSKA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 353

Akt

olej, płótno, 79 x 100 cm; sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi.: El. Srokowska