Zdzisław SALABURSKI (1922 - 2007)
Nr katalogowy: 338
XXXI, 1965
olej, płótno, 90 x 65 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Z Salaburski / 1965 / Warszawa / XXXI