Jan ANISEROWICZ (1929-2007)
Nr katalogowy: 422
Zestaw 15 akwarel, 1992-1997
akwarela, papier (w tym czerpany); wymiar: od 19 x 14 cm do 17 x 12 cm;
każda z prac sygn. i dat. p. d.: [rok] / Jan Aniserowicz;
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł