Janusz OSICKI (ur. 1949)
Nr katalogowy: 304
Kompozycja MN, 2023
olej, płótno; 120 x 120 cm
opisany na odwrocie: JANUSZ OSICKI / "KOMPOZYCJA MN" / OLEJ / 120 x 120 / 2023
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
estymacja: 25 000 - 30 000 zł