Nr katalogowy: 226

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1867 - 1952)

Nr katalogowy: 226

Chmurna noc

olej, sklejka, 55 x 70 cm, sygn. p. d.: S Jaxa / 1939,