Nr katalogowy: 212

Kazimierz OLPIŃSKI (1875 - 1936)

Nr katalogowy: 212

Drzewo nad strumykiem

olej, tektura, 69,5 x 38,5 cm; sygn. p. d.: OLPIŃSKI 926