Nr katalogowy: 205

Antoni KOZAKIEWICZ (1841 - 1929)

Nr katalogowy: 205

Przy oknie

tusz, akwarela, papier, 23,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A Kozakiewicz 1860 (ołówkiem)