Nr katalogowy: 112

Karel DUJARDIN (1626-1678)

Nr katalogowy: 112

Pejzaż toskański

akwaforta, papier, 16,4 x 22,3 cm (odcisk płyty); sygn. p.d.: Dujardin; u dołu nr. 32;