Nr katalogowy: 110

Clemendt de IONGHE (1640 - 1670)

Nr katalogowy: 110

Macierzyństwo - Kobieta karmiąca dziecko

akwaforta, papier, 36 x 30,4 cm (odcisk płyty); sygn. p.d.: Clemendt de Ionghe exc.;