Nr katalogowy: 510

Nr katalogowy: 510

Strzelba młodzieżowa skałkowa, tzw. cieszynka

stal, metal, drewno, inkrustowana macicą perłową i kością słoniową, intarsja; dł. całkowita: 80 cm;
Cieszyn, XVIII w.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 40 000 zł